≫
Pet stvari koje ne bi trebalo da propustite dok ste u Beču (FOTO) (VIDEO)
≫
Najveći pečat prestonici Austrije dali su brojni kompozitori koji su u njemu rođeni ili su imali sreće da u njemu stvaraju, kao na primer Mocart, Betoven, Šubert, Hajdn, Šenberg, Maler i tri generacije Štrausa
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Slava
Bec je bozanstven. Uvek mu se rado vraćam. Njegova istorija, kultura i javni prevoz nemaju premca. Uradjene zelene površine, biciklizam,... Bečki univerzitet... Mnogo mi je žao što nisam studirala u Beču.
Живојин Кикинда
Браво за текст .
Nikola
Bivsa mi ide u Bec za koji dan...znajuci je,znam sta nece propustiti....puuuu