PROKLETSTVO LEPOTE: Ova devojka tvrdi da toliko DOBRO IZGLEDA da ne može da nađe dečka (FOTO)
Samohrana majka iz Mančestera, Čerli Nejli, nesrećna je u ljubavi, jer su muškraci površni i pažnju posvećuju samo njenom izgledu i prelepom licu, a ne karakteru i osobinama, koje poseduje.
Šveđanke znaju kako: Ovako se njihova lepota menjala kroz vreme (VIDEO)
Ova 26-godišnja devojak smatra da je prokleta zbog svoje lepote, jer je potencijalni momci gledaju kao parče mesa, piše "Dejli Mejl".
- Ženama prosečnog izgleda puno je lakše jer muškarci zaista žele da ih upoznaju. Ja privlačim pažnju muškaraca, koji žele samo da se slikamo i pokažu me prijateljima. Moj izgled privlači pogrešne tipove i zbog toga sam potpuno odustala od muškaraca - kaže Čerli.
Muškarci na sastancima gledaju koliko je lepa i ne slušaju šta priča, dok ima problem i sa drugaricama, jer su ljubomorne na njenu lepotu.
A post shared by Cherelle (@chebella91) on
- Jednom sam bila sa prijateljicom u klubu i otišle smo do toaleta. Prišle su mi neke devojke i počele da mi dele komplimente. Kada je to videla, moja prijateljica se pokupila i otišla. Od tad ne pričamo - dodala je Čerli.
Ona na Instagramu ima više od 30.000 pratitelja, ali ništa bolja situacija nije ni na društvenim mrežama jer je bilo slučajeva kada su joj devojke pisale da uopšte nije lepa i da bi trebalo da se ubije.
A post shared by Cherelle (@chebella91) on
(Telegraf.rs)
Video: Novosađanka menjala grad za prostranstva Durmitora, sa konjem Bambijem krstari nestvarnim predelima
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Aleksandar
Nek dodje u Srbiju, I biće ispod proseka..
Podelite komentar
Dejan
Da je lepa jeste,da se precenila,to tek jeste
Podelite komentar
goran
Zato sto ste nafurane,zato ste i same
Podelite komentar