VIVA TRAVEL: U Grčku za 25€!
Jeste li spremni za leto!? U agenciji "Viva Travel" letnja sezona je počela, a za polaske u maju i junu obezbeđena su sniženja već od 30%.
RIMINI - HIT letnja destinacija! Snižene cene za avionski aranžman!
Više od 20 destinacija u Grčkoj mogu biti vaš izbor ove letnje sezone. Putnici agencije "Viva Travel" spremni su za polazak u Pargu već sutra, 16 maja, a naredna smena je 26. maja. za koju ima još malo slobodnih mesta. Razlog velike potražnje ovog autobuskog aranžmana jeste cena od 25 € za smeštaj od 10 noćenja. Celu sumu sa uključenim dinarskim delom možete otplaćivati i čekovima na rate što je još povoljnije.
- Nakon uspešno realizovani prolećnih putovanja kroz evropske metropole i to u najvećem broju do sada, nastavljamo da brinemo o našim putnicima. Verni ljubitelji Grčke mogu izabrati neku od aktuelnih Last minute ponuda za polaske u maju i početkom juna, a za pojedine destinacije obezbedili smo popuste za celu sezonu – objasnila je Tanja Živanov iz agencije "Viva Travel".
![Foto: Promo/ Viva Travel](http://xdn.tf.rs/2017/05/15/Lefkada3.jpg)
ULTRA LAST MINUTE – Grčka, autobuski aranžmani i smeštaj na 10 noćenja:
POLIHRONO | polazak 29.05. i 08.06. | cena od 29€
PEFKOHORI | polazak 29.05. i 08.06.| cena od 39€
HANIOTI | polazak 29.05. i 08.06. | cena od 65€
NEO MARMARAS | polazak 29.05. i 08.06. | cena od 39€
KRF | polazak 29.05. I 08.06.| cena od 39€
NEA VRASNA | polazak 31.05. | cena od 39€
STAVROS | polazak 31.05. | cena od 39€
TASOS | polazak 01.06. i 11.06. | cena od 59€
ZAKINTOS | polazak 02.06. | cena od 59€
KEFALONIJA | polazak 02.06. | cena od 59€
Ostrvo karakteristične mlečno-plave boje mora i čuvenih plaža Porto Katsiki, Ergemni, Kathisma, Agiofili koje se jednostavno moraju posetiti, jeste ostrvo Lefkada.
Za autobuski aranžman i polazak 05. juna agencija "Viva Travel" je pripremila popust od čak 30% ukoliko svoje mesto rezervišete do kraja maja.
Sa popustima ne zaostaju ni ostrvo Krf, Rodos, Krit čiji avionski polasci startuju od polovine juna.
![Foto: Foto: Promo/ Viva Travel](http://xdn.tf.rs/2017/05/15/sicilija1.jpg)
Ukoliko ipak poželite da ovog leta posetite i nešto drugo sem Grčke, onda je topla preporuka Italija koja nudi svoja fantastična mesta poput Riminija, Sicilije, Lido di Jesola ...
Izabrali smo neke od hotelskog smeštaja koje bi mogli biti dobar izbor:
Sicilija – HOTEL SANT ALPHIO GARDEN & SPA 4* / Đardini Naksos
![Foto: Promo/ Viva Travel](http://xdn.tf.rs/2017/05/15/HOTEL-SANT-ALPHIO-GARDEN-SPA.jpg)
Sicilija – HOTEL VILLA PAMAR 3* / Đardini Naksos
![Foto: Promo/ Viva Travel](http://xdn.tf.rs/2017/05/15/HOTEL-VILLA-PAMAR.jpg)
Rimini – Hotel VILLA DEL BAGNINO 2* / Marabello
![Foto: Promo/ Viva Travel](http://xdn.tf.rs/2017/05/15/Hotel-Villa-Del-Bagnino1.jpg)
Svi hoteli se naleze na odličnim lokacijama u okviru svog mesta i pružaju usluge noćenja sa doručkom i polupansiona.
Neodlučni ste? Bez brige! Uvek je bolje obratiti se stručnim osobljem agencije koja je organizator putovanja kako bi vam dala sve potrebne informacije i pružila pomoć pri izboru vaše destinacije za nejlepši odmor.
(Telegraf.rs/ PR)
Video: Vučić: Referendum i izbore nudim, ali nasiljem ništa nećete dobiti
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.