≫
Jedan pozitivni primer saradnje Srba i Albanaca tokom procesa našeg razgraničenja pre sto godina
≫
Pregovori oko linije razgraničenja između Kraljevine SHS i Albanije, ili bolje reći između Srba i Albanaca, vođeni su uz strano posredništvo početkom dvadesetih godina prošlog veka
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Pera kojot
Katastrofa koliko smo bili naivni! Toliku obalu mora smo imali i mogli da je i dalje imamo, a dali smo je albancima. Tu se jasno vidi da Srbska elita nikad nije znala da predvidi malo, ali malo u napred sta znaci more, izlazak na more da ne nabrajam sada sta to znaci, katastrofa!
iskreno
srpski narod treba da bude ponosan,kako su dosli sa Urala i stvorili vrlo jaku drzavu na Balkanu.
Kamy
I zbog svih ovih cinjenica siftarima ne dati nista, pa sta bude!