Džil Bajden šalje poruku svojim stajlingom: U Britaniju otišla sa ogromnim natpisom na leđima
Prva dama SAD i njen suprug sastali se sa britanskim premijerom Borisom Džonsonom i njegovom suprugom
Džil Bajden šalje svojim stajlingom poruku ljubavi dok prati svog supruga predsednika SAD Džozefa Bajdena u inostranstvu.
Prva dama SAD nosila je crni blejzer sa natpisom "ljubav" na leđima kada su se ona i predsednik SAD sastali sa britanskim premijerom Borisom Džonsonom i njegovom suprugom Keri Džonson, preneo je AP.
Ona je nosila isti blejzer pre više od dve godine kada je započeta Bajdenova predsednička kampanja.
- Donosimo ljubav iz Amerike - rekla je ona novinarima, objašnjavajući svoj modni izbor.
- Ovo je globalna konferencija i pokušavamo da uspostavimo jedinstvo širom sveta i mislim da je to potrebno sada, da ljudi osete jedinstvo iz svih zemalja i osete nadu posle ove godine pandemije - istakla je ona.
Bajdenova je poznata po svojim modnim izborima, često se odlučujući za pastelne ili na oko privlačne printove na događajima na kojima prisustvuje u ime administracije predsednika SAD.
Veoma retko nosi obuću bez potpetica, prenosi Tanjug.
Ovo nije prvi put da je ona odećom poslala direktnu poruku - tokom predizbornog putovanja u Ajovu krajem prošle godine, Bajdenova je nosila crne uske farmerke sa natpisom "Glasaj", podseća AP.
Blejzer i pantalone Džil Bajden potpuno su drugačiji od poruke koju je prethodna prva dama SAD Melanija Tramp poslala svojom odećom tokom putovanja u pritvorski centar za decu migrante 2018. kada je nosila blejzer na kome je pisalo: "Stvarno me nije briga, da li je tebe?", dodaje Asošijejted pres, navodi Tanjug.
U prihvatilištu tog centra je, kako navodi američka agencija, nosila drugi blejzer.
Video: Amerika je upravo dobila novog predsednika pošto je Bajden položio zakletvu
(Telegraf.rs)
Video: Vidi se da je tek postao deda: Hteo da ušuška unuče pa upao u krevetac
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
QQQ
američko proseravanje.
Podelite komentar