Crni turizam od Pompeje do Černobilja: Zašto su ljudi toliko fascinirani smrću i tragedijama
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Nl.
Odo ja na more da gledam lepe zene i pijem hladno pivo... da idem da gledam auswitz o boze me sacucaj...
mama
Nije smrt fascinantna. Takvi obilazvi nas priblize zrtvama otvori svjest potvrdi istoriju. To je traganje. Tesko ke shvatiti da je covjek od covjeka pravio sapun.
Vuuuk
Crni turizam? ...znaci i stradanje ljudsko smo pretvorili u sta? Po naslovu ovog teksta se moze steci misljenje da je to bolesno i da je to vid turizma i posecivanje iz znatizelje ili cega ...znaci li to poseta Jasenovcu..Ausvicu...Mauthauzenu...itd turizam ili saosecanje i zgrozavanje nad stradalima...onda ne bi trebali ni na groblja stradalima i poginulima...jer ce i to postati turisticka destinacija