Kafić u Hirošimi u kojem 6, 16. i 26. u mesecu možete ćaskati sa Okamotom - jednim od 20 koji su preživeli atomsku bombu
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Dejan
Dal slučajno ili ne ali hirosima i nagaski su gradovi u kojima je do 1945 bilo najviše pravoslavaca i gde su se nalazile pravoslavne crkve!!!! Mnogima će ovo zvučati neverovatno ali mislim da sam dobro informisan. Ako grešim u ovim informacijama nek me neko ispravi ko poznaje bolje istoriju Japana. Pa me bas zanima kako su izabrana bas ta dva grada da se bace atomske bombe
Goran
To kao kad bi ja pricao o bombardovanju a tad sam imao godinu dana.
lol
Sa Mojtemotom Okoplotom