![Glava povreda zavoj pregled doktor operacija mozga Glava povreda zavoj pregled doktor operacija mozga](https://xdn.tf.rs/2023/03/06/glava-povreda-zavoj-pregled-doktor-operacija-mozga-670x447.jpg)
Čoveka opljačkali i ostavili na ulici: Došao je u bolnicu zbog "jake glavobolje", pa saznao strašnu istinu
Neimenovani muškarac (38) opljačkan je u argentinskom gradu La Plata i ostavljen nasred ulice bez svesti, prenosi Daily Star.
Ne dugo potom, javio se lekarima bolnice “San Martin” zbog jake glavobolje, verujući da je reč o posledici udarca u glavu.
Lekari su ga pregledali i shvatili da je situacija mnogo dramatičnija nego što je mislio, jer je upucan u glavu! Pravo je čudo da metak nije oštetio ključne delove mozga i izazvao druge probleme, izuzev glavobolje.
Stručnjaci navode da je pogodak u glavu smrtonosan u 90% slučajeva, ali da je Argentinac imao neverovatnu sreću.
Zanimljivo, ali ovo nije prvi incident u kojem je čovek pogođen u glavu, a da toga nije bio svestan.
Američki mediji izvestili su o slučaju Majkla Mojlana koji se zbio 2007. Nesrećni čovek se javio u bolnicu zbog jake glavobolje, gde je ustanovljeno da ga je metak pogodio iza desnog uha.
Policija je utvrdila da je Majkla ranila njegova supruga, Ejpril, koja je uhapšena i optužena.
(Telegraf.rs)
Video: Najsmešniji lopov u pokušaju: Upao sa puškom, tresnuo o pod, pa na kraju odustao od pljačke
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.