
Zmija ugrizla za penis muškarca na WC šolji
Opasno je ići u javni toalet u Gani! Nesrećnog Kvabenu Nkurmaha (34) zmija je ujela za penis dok je sedeo na WC šolji.
Nesreća se dogodila u javnom toaletu u regionu Ašantu. Nkurmaha je zmija ujela za muškost dok je obavljao nuždu. Muškarac je kasnije ispričao da se velika crna zmija spremala da ga ujede i drugi put.
- Popeo sam se na mesto gde nije mogla da me dohvati. Posle sam izleteo napolje i vikao sam "zmija, zmija, zmija" - rekao je Nkurmah.
Njegova vika izazvala je pravu paniku i pometnju tako da su ubrzo i drugi ljudi izleteli iz toaleta.
Prema pisanju lokalnih portala, nesrećni čovek je potom prebačen u bolnicu gde su mu sanirane povrede i trenutno je na kućnom lečenju.
(Telegraf. rs / Izvor: Metro.co.uk)
Video: Pogledajte kako slonovi ŠTITE MLADUNCE tokom zemljotresa u San Dijegu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Bosnjak
Mora da je obdaren sa alatom.. Mozda je zmija suparnika videla u istoj rupi...
Podelite komentar
Sasab81
A kako su mu sanirali rane?Jesu li mu isisali otrov?
Podelite komentar
Zach Taletovic
Haha jos sad kad otekne xd placccc
Podelite komentar