Skandal u Francuskoj: Kandidat za gradonačelnika Pariza dodelio socijalni stan svojoj devojci

A. P.
A. P.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Francuski senator Fransis Spiner osumnjičen je da je kao predsednik 16. arondismana u Parizu dodelio jednoj mladoj ženi socijalni stan u zamenu za seksualne usluge, prenose danas francuski mediji.

On se tereti da je tada od jedne mlade žene, koja je imala tešku porodičnu situaciju i probleme u braku, tražio seksualne usluge kako bi joj dodelio socijalni stan, nakon što mu se ona putem društvene mreže Tviter požalila i zatražila pomoć.

Ona je navela da je sa Spinerom imala seksualne odnose u tri navrata pošto joj je obećao da će dobiti socijalni stan. Protiv njega je otvorena istraga o aktivnoj i pasivnoj korupciji, prenela je tv stanica Bmtv.

Spiner, član stranke Republikanci (LR), koji se kandiduje za gradonačelnika Pariza 2026. godine, negirao je optužbe.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Naglo poskupljuje popularna aplikacija u Srbiji

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA