Provalnik stradao od strujnog udara, 1.000 kuća ostalo bez struje: Nesvakidanji slučaj za policiju Lidsa

M. P.
M. P.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Neobičan incident dogodio se tokom provale u napuštenom industrijskom objektu u zapadnom Jorkširu u Velikoj Britaniji kada je jedan od provalnika stradao od strujnog udara, usled čega je više od 1.000 obližnjih kuća ostalo bez struje, prenose danas britanski mediji.

Policija je dobila dojavu u blizini Lidsa da je u toku pokušaj provale, ali kada su stigli na lice mesta u zgradi su zatekli beživotno telo 29-godišnjeg provalnika, prenosi Independent.

Pripadnici policije uhapsili su drugog pljačkaša, ali je on kasnije pušten uz kauciju do završetka istrage.

Incident je izazvao kratkotrajan prekid struje za više od 1.000 obližnjih kuća.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Kako je pronađena nestala Dunja iz Uba

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA