EU nudi Ukrajini bolji sporazum od Trampa, "na obostrano zadovoljstvo": Situacija se dodatno zakomplikovala

M. P.
M. P.  

Komentari

  • Činjenice

    25. februar 2025 | 15:05

    Samo što se Evropa ništa ne pita i što Rusi više neće nasedati na njihova obećanja i lažne sporazume kao što su i sami priznali da je Minski sporazum bio samo kupovanje vremena da bi Ukrajinu naoružali za rat. Evropa je davno izgubila i kredibilitet i moć da bilo šta odlučuje i samo je poslušna publication američke duboke države.

  • Vlajko

    25. februar 2025 | 13:50

    Nipošto Ukrajina ne sme dozvoliti da se od njihovih rudnim bogatstava i teritorije okoriste Tramp ili Putin. neka se pomenuta dvojica grebu od Kine za rudna bogatstva ako smeju.

  • Žoržinjo

    25. februar 2025 | 13:33

    Bravo Evropljani!!! Ukrajina je evropska zemlja i prednost u sporazumima trebaju da imaju Evropljani a ne Azijati iz Rusije i tamo neki Tramp.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA