Alarmantan prizor na plaži, ovo se 30 godina nije desilo: Čak 77 kitova se nasukalo na obalu Škotske
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
NekoKo
Nebulozna objašnjenja i monstruozna presuda. Ne mogu da vrate nasukane kitove u vodo? Šta nema radnih mašina, kamiona, dizalica isl. sposbnih za takav poduhvat.? Kako da ne.? Jeste tačno da je kitove potrebno vratiti u vodu što pre, zato što zbog svoje težine na kopnu pritiskaju unutrašnje organe koji se povređuju, ali ... nije baš sve tako u praksi... Uvek postoji šansa dok je životinja živa da se vrati u vodu, ako je stvar samo o običnom nasukivanju. Nego ovde nešto opasno smrdi i izgleda da životinjama nije bilo spasa iz nekog sasvim drugog razloga koji se krije...