Zabrinjavajuće izjave Putina: Državnost Ukrajine će uskoro biti dovedena u pitanje

I. N.
I. N.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Mari
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Nikolas

    17. januar 2024 | 07:52

    NATO FASISTIMA MORA DOCI KRAJ!!! SLAVA PUTINU!!! SLAVA RUSIJI!! MRTVA RUKA CUVA RUSIJU !!!

  • Mari

    16. januar 2024 | 18:18

    on je najvece zlo nu svetu. pre neki dan opozicionoga pesnika Lava Rubinstajna udarilo i ubilo auto u Moskvi. slucajno???

  • Ciganin 1976

    16. januar 2024 | 17:32

    A šta je tačno tu "zabrinjavajuće" ?! Ukrajina je svoju državnost dobila POKLONOM Gorbačova 1991.-ve !!! Sve je to bila i biće RUSIJA !!! Sada moj imenjak vraća stvari NA SVOJE !!!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA