![Brazil spašena je živa zakopana žena Brazil spašena je živa zakopana žena](https://xdn.tf.rs/2023/03/29/brazil-spasena-je-ziva-zakopana-zena-670x447.jpg?ver=685659)
Ženu živu zazidali u grobu, radnik slučajno čuo njen plač: Policija traga za maskiranim napadačima
Policija u Brazilu oslobodila je ženu iz sveže zazidanog groba, nakon što je jedan radnik čuo njen plač.
Grobari su pozvali policiju nakon što su primetili da je jedan grob sveže zacementiran, a na kamenu su bili prisutni i tragovi krvi.
Kada su policajci stigli na lice mesta čuli su ženski glas koji plače i moli za pomoć. Oni su odmah razvalili grobnicu i spasili je. Žena (38) je odmah prevezena u lokalnu bolnicu gde su joj konstatovane povrede glave.
Ona je kasnije ispričala da su je dvojica maskiranih muškaraca odvela na groblje, tu su je napali, a zatim zatvorili u grobnicu. Vojna policija je saopštila da je žena, koja je inače narkomanski zavisnik, čuvala drogu muškarcima koji su je napali, piše Mirror.
Sa druge strane, civilna policija je saopštila da se najverovatnije radi o sukobu zbog vatrenog oružja.
Policija traga za počiniocima koje su u međuvremenu identifikovali.
Nije poznato koliko vremena je žena provela u grobnici.
(Telegraf.rs)
Video: Irena Blagojević: Album "Srebro i zlato" je metafora borbe za kvalitet
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
minas zerais
viskonde de rio branko izmedju rio de zaneira i belo horizontea
Podelite komentar