
Horor u Nemačkoj: Ubadao nožem putnike u vozu, dve osobe ubijene, više ranjeno
Dve osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno kada jedan muškarac napao nožem putnike u vozu u Nemačkoj.
To je potvrdila policija i ministarka unutrašnjih poslova pokrajine Šlezvig-Holštajn Sabine Ziterlin-Vak, prenosi Spiegel.
Tri osobe su teško povređene, a četiri lakše. I sam napadač je povređen i uhapšen.
Do napada je došlo oko 15 časova, pre nego što je voz stigao do stanice Brokštet. Voz je saobraćao na liniji Kil-Hamburg.
Motiv ili identitet napadača nisu poznati.
Video: Muškarac upao u stanicu u Nantu i nožem izbo policajku, policija i dalje traga za njim
(Telegraf.rs)
Video: Predsednik Vučić se obratio iz Brisela
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Pp
Čim ne objavljuju identitet siguran sam da nije u pitanju osoba islamske veroispovesti, oni su tako punu ljubavi, mira i tolerancije.
Podelite komentar
Hogar
OPET BILO ALAH EKBER....SAMO IH VI PRIMAJTE..
Podelite komentar
Tsko je to kod nato fasista
Kako u ameriki tako u engleskoj francuskoj I nemackoj drugi ce im suditi bitno je da su politicari zasticen.
Podelite komentar