Srbi i Hrvati postali najbolji prijatelji u Nemačkoj: "Naši kod kuće to ne bi razumeli"
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Goran
Normalni zdravi ljudi.
dada
Svi smo mi Srbi
Dragan Niš
Nikada nikoga nisam pitao koje je nacionalnosti ili vere.Jer to apriori nije bitno već kakav je odnos uspostavljen.Te teme su se dogodile uglavnom spontano i u neformalnim razgovorima a sve sa ciljem da ne povredimo jedni drugima osećanja nekim svojim gestom ili postupkom i time narušili odnose bilo poslovne, drugarske a pogotovu ne prijateljske.Drugi momenat je to što si u tuđini fokusiran na cilj koji je uglavnom zarada i bolji standard porodice,politika te ne zanima jer u uređenoj državi to se rešava na izborima i poštuju zakoni koji se ne menjaju svaki dan kao kod nas za potrebe političke "elite".I onda nema problema susreti se i dešavaju zarad opuštanja i druženja u što prijatnijoj atmosferi.