Avion se srušio kod obale Severne Karoline: Američka obalska straža traga za njim
Američka obalska straža u potrazi je za srušenim avionom nakon što je nestao sa radara kod obale Severne Karoline u nedelju uveče.
Posada traga za avionom koji se srušio na oko 6,5 kilometara istočno od Dram Inleta u Severnoj Karolini, naveli su lokalni zvaničnici, a prenosi “CBS17.com”.
Incident je prijavio kontrolor letenja na vazduhoplovnoj stanici marinaca Čeri Point, navodi se u saopštenju američke obalske straže.
Kontrolor je rekao vlastima da je “na radaru viđena letelica kako se neadekvatno ponaša, a zatim je nestala sa radarskog ekrana”, navodi se u saopštenju.
Video: Avion urušen u param-parčad, petoro nastradalo: Pojavio se snimak sa mesta jezive nesreće
(Telegraf.rs)
Video: Vučić: Referendum i izbore nudim, ali nasiljem ništa nećete dobiti
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Srpkinja
Poslali su nevidljivi '99. godine da ubija Srbe, a Srbi ga srusili. Sami.im padaju po Americi. Kako bi tek padali pod ruskim raketama. O tome treba da razmisle vojno obrazovani ljudi Amerike, a ne senilni starac.
Podelite komentar