Putin i Si Đinping protiv daljeg širenja NATO: Detalji sastanka u Pekingu

 ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika TTelep
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Nikolas

    04. februar 2022 | 23:29

    MORATE NATO ZAUSTAVITI U OSVAJACKIM POHODIMA PO SVAKU CENU !!!! UBIJAJU CIVILE SIROM SVETA NEKAZNJENO !!! NA SRBIJU SU BACILI 300 TONA URANIJUMA I PLUTONIJUMA I IZVRSILI GENOCID !!!

  • Miša

    04. februar 2022 | 11:35

    Sklopite labav vojni savez. A onda recite zločinačkoj alijansi "ove linije (granice) ne prelazite". Čik da vidimo da li će ih preći.

  • TTelep

    04. februar 2022 | 09:32

    I svi naši takmičari na OI razgovaraju u četiri oka, a svi imaju po dva oka.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA