Snimak rušenja solitera u Gazi uživo: Reporter priča, a miran deo grada u trenu postaje pravi pakao
≫
Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?
Petar
Klasicno kontrolisano rusenje. Nagledao sam ih se dovoljno da prepoznam..
Podelite komentar
Ljubiša
A reporter se pomera na vreme da se cela zgrada lepo vidi, tačno zna kad će šta da se desi, režirano kao na filmu. Sram ih bilo.
Podelite komentar
Peđica
Stambena zgrada ne eksplodira ovako
Podelite komentar
Тодорић
Генералштаб,телевизија,кинеска амбасада и низ других мноооого језивијих ствари од ове,БОЛНИЦЕ,ВОЗОВИ,АУТОБУСИ,ПИЈАЦЕ,МОСТОВИ...ОВО ЈЕ- НИШТА.
Podelite komentar
NWA
Uspori snimak na 0.25 i na 34 sekundi vidi se raketa sa leve strane kako dolazi u samo dno zgrade. Ja isto sumnjam da raketom moze bas ovako da se srusi zgrada, ali verovatno imaju u arsenalu rakete koje prave imploziju. Rusi su u Alepu to koristili.
Podelite komentar
Vlade
Sva cast ako su ga pogodili tako idealno sa obe strane !? I da nisu pogodili ni jednu drugu gradjevinu a nisu bas niske....
Podelite komentar
Ljubiša
@Vlade
Te nameštene eksplozije pred tv. kamerama smo već videli u Sarajevu. Kako se baš tu našla kamera, i baš u to vreme? Američka škola.
Podelite komentar
A reporter slučajno baš tu?
Kao i Markale. Pola sata pre dešavanja na Markalama sijaset kola opremljenih kamerama, reporteri su uz put snimali, išlo je u pravcu centra grada. Ispred nih je prošlo 5 kamiona sa ceradama koje su na zadnjem kraju lepršale. Ti isti kamioni su posle kupili mrtve na Markalama. Svratila sam kod poznanika i pitala šta se dešava. Još se ništa nije dogodilo. Produžila sam kući i pitala ukućane isto to. Odgovor je opet bio ništa. Iznenađenje je bilo što smo imali struju, jer je danima pre toga nije bilo. Ispričala sam šta sam videla. Gledali smo nešto na TV-u, kad je program prekinut zbog saopštenja da su upravo Markale granatirane. Tvrdila sam da su sva ta reporterska kola i kamioni koji se vide na ekranu prošli pre više od pola sata. Pre 12 časova, a Markale su bombardovanje oko 12:20. Svi su mi rekli da ćutim o tome, jer zbog toga ode glava. Čak su me i oni prijatelji, Srbi, zvali i rekli da nikom ne pričam o tome. Tvrdim da je i ovo namešteno.
Podelite komentar
Kaplar Janićije
Kao u svakom ratu, laži na sve strane. Ovo samo ćoravi i oni koji nisu služili vojsku mogu da poveruju da su rakete srušile soliter. Klasično kontrolisano miniranje jer bi od raketa to letelo na sve strane.
Podelite komentar
....
Ovo minirano.....
Podelite komentar
Kao Markale?
Miniran soliter!
Podelite komentar
....
@Kao Markale?
Predstava....
Podelite komentar
Mile
I ovo kao nije režirano? Pa ovo je klasično kontrolisano rušenje, koje je nemoguće izvesti sa raketama. Obaška što bi se video trag dolaska rakete. Ko i zašto, e to je već drugo pitanje. Imate primer našeg "Ušća" iz '99.-te. Pogodili ga sa više raketa i nisu ga srušili. Avalski toranj je druga vrsta konstrukcije i zato je bilo moguće srušiti ga.
Podelite komentar
Srboljub
Potpuno sam ravnodušan jer su ti isti imali dosta udela kada smo mi bili bombardovani. Evo ga izraelski ambasador u Srbiji je prekjuče ponovo mutio ionako mutnu vodu po pitanju KiM. Platiće oni sa kamatom ovaj soliter jer Palestinci ne praštaju.
Podelite komentar
Roki
Humani Jevreji a Hitler bio nacista terorista buaaaa frljljlj 😂😂 😂😂
Podelite komentar
Kibo
Meni se cini da je soliter miniran,a ne pogođen.
Podelite komentar
Tom
@Kibo
Tako I izgleda,a svese desavalo iza reporterovih ledja,a njega negdje u kadru,kome vi pricate bajke..
Podelite komentar
Srba
Naravno ubedjujte nas i u ovo.Zapadni mediji su svo zlo ovoga sveta.Izrael ima puno podršku USA i svu medisku i ratnu podršku .Imam video snimak gde ,a i ovde se vidi da je detonacija iz unutra tj pogledajte tu zgradu .Ne naseljenu ,pripremljena za ovu situaciju tj medisku sangarepu.Eto vam Bajden ..objavite mi jednom komentar.
Podelite komentar