≫
Muškarac poginuo u nezapamćenoj poplavi u Australiji u poslednjih 50 godina: Bio u automobilu
≫
U nekim područjima je započeta sanacija i otklanjanje posledica poplava
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
DARKO 100%
Podrucja koja su sklona potapanju ili poplavama bilo bi dobro da se prave recna korita ili kanale koja bi usmeravala vodu van naseljenih mesta,to je jeftinije nego posle sanacija i isplata stete ljudima ,vidimo da je to ogroman novac pa samim tim mogao bi biti projekat te vrste koji je znatno jeftiniji ,isplativiji i bezbedniji po stanovnistvo