Kako se veliki svetski gradovi bore protiv zagađenosti vazduha i šta su sve zabranili građanima
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Coa
Neka pojeftine struju da bude isplativo grejanje na struju..pa ce da vidite za koliko ce vazduh da se precisti..uvek ima resenja samo ako ima interesa..
Ja64
Tako je unazad 10 god....radim u gradu,nego treba da proguraju zakon itd.Ne znaju kako da reše problem gužvi u gradu nego krivi dizeli.Jesu li okrivili seču drveća letos.
Sneza
Sto nas cudi ovo kad pogledamo samo u zadnjih par godina kolko zelenila je unisteno sirom gradova Srbije necijim nemarom i nerazumom a van gradova nam nestaju citave sume masovno se seku u locep dok nadlezni ne reaguju i cute. Bice sve gore i gore ovo je samo pocetak a pokusaj izgovara na automobile kako bi i tu neko profitirao uvozom u prodajom istih.