Ikona mira završila na suđenju zbog genocida: Dobitnica Nobelove nagrade braniće svoju zemlju u Hagu
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Aleksandar
Sta ti je demokratija.. ko ne zna samo treba da baci pogled na CNN ili BBC, i eto informacije, uvek provereno istinite. Rohindze su zahtevale autonomiju, pravo odlucivanja ..pobijeni su vojnici i policajci u zasedama, pobijeni su civili koji nisu muslimani.. Pa oni zive tamo ceo zivot, eto bas tada je drzava i vojska Mjanmara odlucila da maltretira i ubija muslimane..zasto ih nikad pre nisu dirali..? Sad posteni svet brani Rohindze, uvlace se muslimanima jer ih cepaju i razvlace po celom svetu.. Ceh placamo mi, mali i nemocni.. sad je Mjanmar los, a svoju zemlju brane.. cepajte jos jace.