Posle više od 16 sati agonije, požar u Notr Damu konačno je ugašen: Hrabri vatrogasci otkrili kako su spasili katedralu od potpunog uništenja (FOTO) (VIDEO)
≫
Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?
Miki011
I Srbija je gorela 1999!!!
Podelite komentar
nina
@Miki011
Miki, da li su svi Francuzi i ameri krivi za nase bombardovanje ili njihovi politicari? Da li ti znas da pola amera ne zna za bombardovanje? Znas, jedan amer je rekao-kada bi ucili o svim ratovima koje vodi amerika, citav zivot bi proveli u skoli! Naravno da bombardovanje nikada necemo oprostiti i zaboraviti, ali njihov narod nije kriv za to vec POLITICARI!!! Shvatite to vec jednom!
Podelite komentar
Laki
Požar u kući ne bi nikome poželeo ali ova katedrala je tek jedna od brojnih kuća Božijih.Istinski žalim ako nekome izgori u požaru krov nad glavom i sve što ima ali obnoviće i sagradiće Vatikan opet neku katedralu.Ne brinem puno za njih jer bogata je to firma.
Podelite komentar
Roos
Podseća na 17-19-2004 pogrom na KiM kada su gorele srpske bogomolje! Užasno, ne ponovilo se!
Podelite komentar