Dobri uslovi za vožnju, teretnjaci se na izlazu iz zemlje zadržavaju najviše tri sata

E. K.
E. K.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Nakon hladnog jutra sa prizemnim mrazem vozače očekuju dobri uslovi za vožnju, saobraćaj je još uvek umerenog inteziteta, pa na putevima van gradskih sredina nema vanrednih zastoja, ali sezona radova je u toku, pa je tako saobraćaj izmenjen na mnogim deonicama, a na nekim se zbog aktuelnih obustava koriste i obilazni putevi, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).

Prema informacijama Uprave granične policije dobijenim u 5.15 časova, nema zadržavanja vozila na putničkim terminalima naših graničnih prelaza.

Na teretnim terminalima na graničnim prelazima Batrovci i Šid na izlazu iz zemlje vozila se zadržavaju tri sata, a na Kelebiji dva sata, dok na ostalim terminalima nema zadržavanja vozila.

Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP "Putevi Srbije", na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Vučić: "Ovo je 5 zahteva od kojih nikada nećemo odustati"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA