Nakon tragedije u Kočanima: Policijski veteran povređen na KiM ustupa stan porodici iz Severne Makedonije

E. K.
E. K.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Stojan Stojmenović, nekadašnji pripadnik Posebnih jedinica policije, ustupiće stan u Nišu porodici iz Severne Makedonije, čiji je član na lečenju

u ovom gradu posle tragedije u Kočanima.

O Stojanu je Telegraf.rs pisao ranije, o tome kako je ranjen u borbama na Kosovu i Metohiji, kao i o čudu kako je uspeo da preživi.

- Ovaj gest nesebičnosti i solidarnosti dolazi kao svetlo u teškim vremenima, potvrđujući da u ljudima i dalje postoji spremnost da pomognu

onima kojima je to najpotrebnije - kažu njegove kolege.

Stojan je godine proveo u lečenju i rehabilitaciji, pa navodi da zna kako to izgleda kada se porodica nađe u takvim okolnostima, kao i da je najmanje što može da učini, to da pomogne ljudima koji su u situaciji u kojoj je on nekada bio.

(Telegraf.rs/S.T.)

Video: Pala nastrešnica u Bezistanu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA