Beograđanka opisala tegobe: "Kašalj ne prestaje 20 dana, gušim se u snu!" Haraju respiratorne infekcije
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
vukodlak
Pa posle KORONE ,svaka infekcija je opasna ??????Nažalost korona je ostavila pustoš ,i neizbrisiv trag Kod svih koji su uspeli da preko stanu ?????!!!!Mislim da SZC bi morao da bude angažovani , i odgovorni prema ostatku sveta ,u odnosu na one Koji seju zlo i smrt čovečanstvu !!!!!!!
Maska ne znaci
Kod gripa i infekcije virusa nosenje maske u cilju zastite prenosa na drugo lice je varka. Ja sam nosio 3 maske koje sam menjao na 3 sata i celu porodicu zarazio... Toliko o naivnima
Panta
Truju nas