Deda Tika iz Gnjilana preživeo pogrom i "zulum", sad ni kapiju ne zaključava: Straha nema, ali ovo ga boli
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Ćčeda
Crni šiptari, šta će vas snaći! Jad i čemer, do nestanka na Kosovu i Metohiji!
Salanu Din
Šiptari su dovedeni sa Kavkaza da budu stočari Turcima. Zadnjih 25 godina su osmislili "mali milion" lekcija i "istorijskih činjenica" o njima kako bi se prikazali kao starosedeoci. Sve to demantuju srpski manastiri i crkve još iz srednjeg veka. Ne postoji albanski kulturno istorijski spomenik stariji od jedne decenije. Političke prilike će kad tad dozvoliti da se Kosovo i Metohija vrate pod punu upravu Srbije. Samo zalihe rudnih bogatstava (koja US i Canada) godinama već crpe iznose preko 100 milijardi dolara.