Škole dostavile planove nadoknade časova: Smiruju se tenzije, ipak neće biti smanjenja plata zbog štrajka?
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Deda Velja
Nadoknadiće nastavnici tako što će skratiti predavanje, ispitivanje putem kontrolnog, briga njih za znanje učenika, i njihova budućnost Važno je, da je plata redovna.
JO
Nema potrebe za nadoknađivanjem. Deca su nam sve gluplja i gluplja. Samo bi badava trošili struju i grejanje po školama.
534
Ma kakvo smanjenje. Duple plate, 15 dana o našem trošku na Balearskim ili Devičanskim ostrvima i ako žele besplatan prevoz taksijem na posao i sa posla.