Radiće se i na praznik: Ovo su prvi planovi nadoknade propuštene nastave u školama u Srbiji

S. J.
S. J.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Aha
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Aha

    04. februar 2025 | 20:14

    Deca vam i ovako nista neznaju pa jos im zabranite da idu u skolu !!!!!

  • Mita

    04. februar 2025 | 19:16

    Da bi se skolovanje dece koliko toliko normalizovalo i donekle nadoknadilo, morace da se radi vise i duze sto nije bilo potrebno ali tako je kako je.

  • Miki

    04. februar 2025 | 19:14

    Do situacije nadoknade casova, rad subotom i td, nije moralo doci ali do toga se doslo jer su pojedinci profesori, dekani, nastavnici i td preko skola, studenata i tako dalje zeleli da promene Vlast u drzavi. Sto apsolutno nije u domenu njihove profesije.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA