Tri druga iz Vrnjačke Banje kreću "jugom" do Kine: Otkrili nam šta se desilo kad su ostali bez 5. brzine

 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Мирче
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Naj

    17. februar 2025 | 16:27

    Sve ovo je lepo. Svaka čast, ali uvek sam se pitao od čega ovakvi ljude žive?Da li imaju posao, porodice... Idu u Kinu. Pa to košta. Ne znam... Ali u svakom slučaju podrška.

  • Miki

    10. februar 2025 | 01:07

    Biće dobro ako auto izdrži i do Poljske.

  • Nemanja

    09. februar 2025 | 22:05

    Jugo moze i na put oko sveta, samo ako se malo razumeju u mehaniku i ponesu neke osnovne delove u rezervi.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA