Đurđević: Funkcionisanje sistema za rane najave može da pomogne u spašavanju ljudi
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Слађана Точиловац Шаљић
Ово јесте добар начин за упозоравање грађана на опасност од непогода. Јер су временски екстреми постали смртоносни. И ово поздрављам. Али као што сте видели током прошлогодишњих суперћелијских олуја у Србији и региону, током поплава, па сада током овог цунамија у Европи, људи су надрљали. Јер су им разорени домови, пољопривредно земљиште и сав род. Разорен им је начин живота. Као да је експлодирала хидрогенска бомба. Изгубили су најмилије. И то је оно што не може да се надокнади. Инфраструктура може да се обнови, али ће поново страдати. Дакле, осећај незаштићености је огроман. То је проблем.