Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Realno gledano
Svake godine ista pesma. Meni samo nije jasno zašto malinari misle da je malina važnija od drugih poljoprivrednih kultura? Pšenica je recimo odavno na samoj granici održivosti proizvodnje. Šljive i višnje su svake godine sve jeftinije, suncokret je ruski rulet, ne znaš kad ćeš pući,... Država treba da poveća subvencije u poljuprivredi, ali nešto treba menjati i u svesti proizvođača. Ne može se očekivati ista isplativost ako po hektaru imaš prinos od recimo jedne tone a konkurencija dve tone.
Aca
A kad ste vi "pokrili" svoje troskove? Ikada?????
@
Ja mislim da je pošteno da malinari kažu njihovu cenu, jer nit je realna 1600 za malinu, nit je realna 250 din. Ali nemoj posle, malinari u otkupu 10e.,jer jasno je da mi nismo Holandija da to plaćamo.