≫
Otpadne vode ugrožavaju reke: Kolika je čovekova uloga u rešavanju ovog problema?
≫
Vodeći gradovi u proizvodnji otpadnih voda su Beograd, Novi Sad, Niš i Kragujevac, kao i veći industrijski centri zbog broja stanovnika i industrijskih aktivnosti
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
🇨🇭🔊❓
Ovde mi niko ne ograničava potrošnju vode tj. otpadnu vodu nego ima prečistači u svakom naselju ili nekoliko naselja.Zna se šta može u otpadne može a šta ne i gde da se baci,ali...,kažu ovde nema demokratije.