![Bačka Palanka bandera struja ubila dete Bačka Palanka bandera struja ubila dete](https://xdn.tf.rs/2023/08/01/backa-palanka-struja-ubila-dete-foto-milena-djordjevic10-670x447.jpg)
Deo Kragujevca danas bez struje
Kragujevčane danas očekuje planirano isključenje struje u delu grada, upozorava Elektrodistribucija Kragujevac, piše ikragujevac.com.
Ulica Oplenačka će biti bez struje u periodu od 9 do 13 sati. Takođe, struja neće biti dostupna ni potrošačima u naselju Ilićevo, Stara opština i Bojadžića mala u vremenu od 9 do 12 sati.
Preporučujemo građanima da se za ovaj period snabdeju baterijama za uređaje koji su im neophodni, ili da planiraju aktivnosti kako bi izbegli eventualne poteškoće.
Za sve informacije o planiranim isključenjima struje, građani Kragujevca mogu da se obrate na Elektodistribuciju Kragujevac ili prate njihova obaveštenja u medijima.
(Telegraf.rs)
Video: Stefanović: Uhapšeno 4 inspektora soc. zaštite jer su omogućili rad domu u Barajevu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.