Blatnjava kiša u Srbiji se očekuje i danas i sutra, spremite se: Evo o čemu je reč
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Z
Nije narod glup, nemocan je. Strasno i opasno, uzgred, kako je sa zdravljem Vuk Draskovic?
teorija zavere
Koliko znam Sahara i vazdušne struje postoje poodavno. Kad sam ja bio dete ove prljave kiše su padale 2 put godišnje, a sada 2 put nedeljno. Jesu li se to promenile vazdušne struje? Stalno vidimo ovakve tekstove gde se obavezno kaže da je u pitanju prirodna pojava i da nemamo razloga za brigu. Stariji će se setiti da je nekada postojao termin "kisele kiše". One su takođe prljale automobile i bile su posledica zagađenja prouzrokovanog radom fabrika. Onda je taj termin jednostavno nestao iz medija. Da li je moguće da su sve fabrike postale toliko ekološki čiste i da se baš tada pojavio ovaj "pesak iz Sahare"? Inače u Hrvatskoj ili u Bosni (ne sećam se tačno) ljudi su uzeli uzorak ovog "peska iz Sahare" i odneli ga na analizu u neki institut. U institut su dali, na analizu, i pravi pesak iz Sahare. Razlika je bila ogromna. U "pesku iz Sahare" je bilo mnogo više metala nego u stvarnom pesku iz Sahare.