Nestao Zoran Gladić: Poslednji put viđen na Zvezdari, na sebi je imao plavu duksericu i crne pantalone
Zoran Gladić (69) danas je oko 13 časova izašao iz svoje kuće na Zvezdari i od tada mu se gubi svaki trag.
Njegova ćerka je za Telegraf otkrila detalje koji će, nada se, pomoći ljudima da prepoznaju Zorana.
"Ne znamo gde je krenuo, znamo da je često išao kod tetke koja živi kod skupštine, ali nije tamo", započinje razgovor Zoranova ćerka.
Prema njenim rečima, u trenutku nestanka, Zoran je na sebi imao plavu duksericu, crne pantalone i crne cipele.
"Nikada se nije dešavalo da ga ovako dugo nema. On ima demenciju, ali je jako prijatan i druželjubiv", zaključila je naša sagovornica.
Ukoliko ste videli Zorana pozovite broj 0658767744.
(Telegraf.rs)
Video: Sistem "Pronađi me" ativan u Republici Srbiji
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.