Broj studenata koji bira nastavničke smerove sve manji: Koja su rešenja da ne ostanemo bez predavača?
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Velja
Ovaj problem traje godinama. Niko ne zeli da ga resi. Jer prosveta ne treba nikome. Osim da se deca sklone sa ulice da ne prave probleme
Roditelj
Polupismena deca-idealna ponuda jeftine radne snage i eto Srbije na vrhu ponude na svetskom trzistu. Ko bi inace dosao da otvori fabriku kod nas ako nema radnika u pelenama?
Marija
Radim 38 god u prosveti ,savet mladima -sto dalje od prosvete, razmazenih i bahatih ucenika koji znaju samo za svoja prava a obaveze ne . Posle korone i online nastave samo je bitna ocena , a ucenici su nam formalno nepismeni.