![Opšta bolnica Čačak, Urgentni centar Opšta bolnica Čačak, Urgentni centar](https://xdn.tf.rs/2022/10/13/1665668643252-bolnica-cacak-foto-marko-jovanovic003-670x447.jpg)
Poznato stanje radnika koji je pao sa tri metra visine u Čačku: Smešten na odeljenje intenzivne nege
Muškarac koji je večeras primljen u čačansku Opštu bolnicu, nakon pada sa visine od tri metra u krugu "Čipsare", zadobio je teške telesne povrede.
Kako je rečeno za naš portal iz čačanske bolnice, čovek je zadobio prelom rebara i petog lumbalnog pršljena, što se kvalifikuje kao teža telesna povreda.
Smešten je na odeljenje intenzivne negde, gde se njegovo stanje prati.
Trenutno je u stabilnom stanju.
Podsećamo, reč je o radniku jedne beogradske firme koji je u čačanskoj "Čipsari" izvodio radove.
(Telegraf.rs)
Video: Beogradska filharmonija izvela muzičku dramu "Tristan i Izolda" Riharda Vagnera u Kolarcu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
X
Uporno pricam, svim radnicima koji rade na visini se mora dati beneficirani radni staz. O zastitnoj opremi da ne pricamo, a i o odgovornosti firme za koju rade ti radnici. Skoro svaki dan neki radnik padne sa visine, ljudi moji... Ima li te proklete inspekcije igde?
Podelite komentar