Čak više od 500 krajputaša nalazi se u ovom malom gradu: Čuvaju krvavu istoriju i sećanje na pale junake
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Dragana
Večna slava junaci🇷🇸
Crni
Nesto bas nisam siguran a i nema logike da su porodice podizale spomenike kraj puta. Pre ce biti da su mestani ili vojska podizali spomennike pored puta da ukoliko neki prijatelj, poznanik prodje i vidi grob kraj puta nekog komsije, poznanika moze javiti rodbini. U prilog ovome ide i to da je na svakom spomeniku uklesano ime prezime, jedinica kojoj je sluzio itd. Porodica bi sigurno drugaciju poruku napisala.