≫
Ministarstvo za Telegraf: U trenutku nesreće u rudniku bilo 96 odsto metana, nije bilo vremena za reagovanje
≫
Rudnik "Soko" radi od 1908. godine i u prethodnim nesrećama je poginulo 57 rudara
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Zoran
Kažu postoje uređaji koji registruju količinu metana, gde se očitavaju i ko ih nadzire i upozorava na opasnost?
Marko
Bilo ga je i pre nesrece preko dozvoljene granice i radnici su na to upozorili ali ih niko nije slusao, pa zbog toga veci broj rqdnika u tom rudniku naousta posao nakon nesrece. Kako bi bilo da neko odgovara za zivote radnika.
BASA
Da je rudnik opremljen odgovarajucom opremom ne bi doslo do gubitka zivota rudara !