≫
Kada testovi "lažu": Zašto je brzi test danas negativan, sutra pozitivan
≫
- Imam utisak da u privatnim laboratorijama nekako ne dolaze preventivno, ne dolaze sa simptomima, nego zbog kontakta ili da zaštite roditelje, odu na proslavu, tako da je to više neka pripremna kontrola - kaže Mirjana Sarkić iz Udružena privatnih laboratorija
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Vuk
Čuj zašto?! Pa zav'si, koliko državi treba pozitivnih, mislite da oni prate kome su "juče" radili test?!
Ivana
Privatne laboratorije prijavljuju pozitivne slucajeve ali se ti slucajevi ne unose u bazu podataka e- uprave. Prosla isto i takav odgovor dobila iz Batuta.
Maj
Ne bacajte pare privatnicima dva puta pozitivan kod njih odem uvece u kovid dz i oba puta negativan i na brzi i na pcr, privatnici imaju neke kineske ili pitaj boga koje nepoverene brze testove