![Beograd, Brankov most, jutro, svitanje, magla Beograd, Brankov most, jutro, svitanje, magla](https://xdn.tf.rs/2021/09/19/svitanje-foto-m-beljan-16-670x447.jpg?ver=416317)
Srbija danas pod maglom i mrazom: Najviša temperatura 15 stepeni
Ovog jutra će mestimično biti prisutna magla i slab mraz, dok će tokom dana biti pretežno sunčano.
Po pojedinim kotlinama magla će se zadržati i pre podne.
Duvaće slab vetar, u južnom Banatu umeren, jugoistočni.
Najniža temperatura od kretaće se od minus četiri do četiri, a najviša dnevna od 10 do 15 stepeni. U mestima sa dužim zadržavanjem magle temperatura će biti od šest do devet stepeni.
![vremenska prognoza vremenska prognoza](https://xdn.tf.rs/2021/11/12/rhmz-460x0.jpg)
I u Beogradu ujutru magla, a u toku dana pretežno sunčano.
Duvaće slab jugoistočni vetar. Najniža temperatura biće tri, a najviša 13 stepeni.
U nedelju i ponedeljak pretezno oblačno, na zapadu i jugozapadu ponegde kratkotrajna kiša. U ponedeljak se u košavskom području očekuje pojačanje jugoistočnog vetra.
U utorak i sredu u većem delu zemlje razvedravanje, u Timočkoj Krajini tmurno, u košavskom podurčju duvaće jak i olujni jugoistočni vetar.
Od četvrtka do subote biće oblačno, malo hladnije, mestimično sa slab kiša, u planinskim predelima sneg.
Video: Moldavski Sab ziro prkosio sibirskom mrazu: Istrčao je 50 kilometara na -60 stepeni Celzijusa
(Telegraf.rs)
Video: Vučić: Na Sretenje ili dan ranije donećemo deklaraciju o Vojvodini u Srbiji
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.