Ibar poprimio tamnobraon boju, građani se pitaju zašto: "Ovo nije mutno, nego prljavo"
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Nestoris
Što bi rekli naši elitni stručnjaci voda je bakteriološki ispravna a što je hemijski neispravna koga briga pij narode i truj se sa ibrovačom a milioni kubika čiste podzemne vode protiču ispod Kraljeva i kad nekad izbije ovi elitni je zatrpaju jedan je zatrpan ispod stepenastih zgrada kod železničke stanice tu ima vide za pola Srbije ali nema pametnih koji bi to iskoristili zato narode truj se ibrovačom i uživaj meni su lično u vojnoj bolnici u Skoplju našli tragove fenola u krvi još 80 ih god a on je zaboravljen verovatno je politički uništen jer ko sme da kaže da je voda neispravna za piće kad ceo grad ima 3 cisterne
Dik
... došli Nemci, pardon Kinezi pa ga zagadili !? ... i tako desetinama godina ... hoće Srbin tu ekologiju ali nezna kako se to da izvede ...
Skids
Isto tako i Zapadna Morava u Trsteniku godinama unazad vodostaj je mali iz kraljevačke i Banjske kanalizacije izlaze nepreradjene otpadne vode pravi se talog godinama unazad mi ribolovci ne možemo da pecamo kilometrima ispod tih otpadnih kolektora jer se na udicu zakačinju ulošci i razni rugi predmeti koji izlaze iz njih takodje i kopanje šljunka pri ovako malom vodostaju je smrt i za riblji fond i za reku uopšte nema kiseonika sva riba beži u brzake a onda dodje bager udje u isti taj brzak i napravi haos ko kontroliše to iskopavanje verovatno nikoga to i ne zanima jer samo na potezu od Trstenika do Mosta u ugljarevu se kopa bar na tri mesta iz mašina curi gorivo i ulje u reku podiže se mulj i trava koja truli i pravi tu crnu boju kao da je reka ofarbana godinama unazad niko ne reaguje i svi okreću glavu i posle se pitaju zašto je voda za piće neispravna i zašto je uopšte nema neka nam je bog u pomoć ako ovako nastavimo da se ponašamo prema rekama