Ministar za porodicu: Selo da nam podigne broj stanovnika, bitku ne možemo dobiti u soliteru
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Mike's
Obavestite coveka da je selo u zadnjih sedamdeset godina sistematski unistavano
Lord
Setio se sad kad su maltene sva sela unistena,trebalo bi minimum dvadesetak godina da se sela oporave,ali uz pametna ulaganja...
Roditelj
Tad kad je bilo po desetero dece centri za socijalni rad nisu se bavili oduzimanjem dece davanjem iste hraniteljima a nakin toga prodajom. Nikog nije zanimalo kako ta deca odrastaju da trazi trunku u jajetu da istu roditeljima oduzme. Niko nece da radja decu da istu mu neko otima i sa njima trguje. Sto se sela tice tu vise nema ni stanivnika a ionaj mali broj koji ima je starosti preko 50 god tako da sela polako ali sigurno nestaju. Drzava u Sela ne ulaze nista a proizvodjace koju rade od jutra do mraka pljacka tako sto im uzima sve pošto zašto od stoke , voca do svega ostalog. Trenutno i oni koji zive na selu proizvodnju su sveli na minimum samo za sopstvene potrebe jer ne mogu prodavati kilogram kuoine za 40 din ako njih kosta da ga proizvedu preko 100 din, dok otkupljivaci tvrde kako ne ide voce svake godine, ako nesto ne ide onda ne ide ni po 1 dinar a ovo moze posto oni hoce i po toj mizernoj ceni ide. Isto je sa malinom, mesom, mlekom , zitaricama tako da na selu i definitivno nema oostanka.