Nevreme u Kraljevu: Automobili pod vodom, ulice plivaju, kanalizacija nemoćna
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Anita
Velika sramota za jedan grad u 21. veku da kanalizacija ne moze da primi jednu malu kolicinu vode.Lokalne samouprave apsolutno nista ne rade, daju dozolu za gradnju a pri tome ne daju na znacaju koliko moze da primi kanalizacija otpadnu vodu.
Red briggade
Kiše su padale od kako je sveta...ali kako se gradovi kod nas urbanistički razvijaju i grade, tako se podzemna infrastruktura ne revitalizuje da bi joj se proširili kapaciteti, već se na istu priključuju svi novo izgradjeni stambeni objekti, ulice i sve to opterećuje staru kanalizacionu mrežu, te ne može da primi i odvodi i padavine i kanalizaciju novoizgrađenih zgrada, jer je projektovana pre 50-60 godina. Investitori naravno u mrežu ne ulažu ništa, jer im je to dodatni troškak, a tek opštine.