NASLOVNE STRANE DANAŠNJIH NOVINA: Prelistavanje štampe za nedelju, 14. jun 2020. godine
≫
Dnevne novine u Srbiji za nedelju, 14. jun 2020. godine, na naslovnim stranama pišu o brojnim aktuelnim društveno-političkim temama i donose brojne ekskluzivne priče.
(Telegraf.rs)
Video: Mihajlović: Rad na operi "Lovci bisera" Žorža Bizea je bio veliki izazov
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Udri
Mene je prpsto stid i sramota što živim u crnoj gori želim da odem odavde! Antisrpska politika ko u NDH postaje i srbe će da progone žele nas u jasenovce staviti nećemo im na more i u njihove kafiće i restorane da branu i milu punimo džepove!!! Stvarno jedva čekam da pobegnem odavde pih 90% su čisti DPS orjentisani i ka teškoj mržnji ka srbima i srpskom predsedniku nazivajući čoveka koga nisu videli u životu pogrdnim imenima i blateci nam crkvu i veru. Ne damo svetinje u prevodu Svoju imovinu i kuće svoje nećemo otići namerno sa svoje teritorije!!! Ali ja bi otišao rado u srbiju bi se preselio dok se ne dignu srbi u 4 ustanku na crnu goru!!!!!!!!!!! Udri
Podelite komentar
M
Ima li gorih država pd kosova hrvatske bosne i crne gore?
Podelite komentar
Ivica Adamov
Crna Gora ne zeli Novaka. Zazalice zbog toga. I to debelo. Ni srpski turisti nece pozeleti letovanje u ovakvoj, Milovoj Crnoj Gori.
Podelite komentar