Vučić se zakašljao dok je govorio na konferenciji: "Ne brinite, samo sam se zagrcnuo"
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Danijel Ajdanov
Dobro zdravlje i uspešan dalji rad predsedniče!
Tara
Meni je on kralj nekad a nekad me nervira.Al na kraju dana i on je samo covjek.A vi krivite njega sta vam je lose,ne nije do njega.Do vas je.Kad bi svatio narod da je do vas i do vasih mozgova da vidite kako bi plste i sve skocilo.Al dabe marod i da mu das 2000 eura trazio bi 4000 nema ti nista
Kija
Srbija mora ostati jaka na nogama i pribrana. Pridrzavati se svega sto je neophodno.