Sutra hladno i oblačno, a onda postepeno otopljavanje: Najveća promena nas očekuje za vikend (FOTO)
Tokom nedelje nas očekuje uglavnom sunčano vreme, a za vikend će biti najtoplije čemu se mnogi raduju, jer slobodno vreme mogu da iskoriste za uživanje na izletu ili u šetnji.
Jedino će sutra, od cele nedelje, biti oblačno. Tokom drugih dana biće sunčano, ali sveže, sa pokojim oblakom.
A za vikend - prelepa promena - u nedelju će nebo biti potpuno vedro. Taj dan će , takođe, biti i najtopliji sa temperaturama do 21 stepena.
![Vreme, vremenska prognoza, prognoza Vreme, vremenska prognoza, prognoza](https://xdn.tf.rs/2019/03/19/vreme-460x0.jpg)
U subotu će biti samo jedan stepen hladnije, kako navode iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
![Vreme, vremenska prognoza, prognoza Vreme, vremenska prognoza, prognoza](https://xdn.tf.rs/2019/03/19/1552995452977-vreme-460x0.jpg)
Tokom ostalih dana očekuju nas temperature koje će biti oko 15 stepeni i više.
![Vreme, vremenska prognoza, prognoza Vreme, vremenska prognoza, prognoza](https://xdn.tf.rs/2019/03/19/1552995503958-vreme-460x0.jpg)
Međutim, jutra će nas podsećati da je i dalje zima, jer će temperature biti niže za oko deset stepeni u odnosu na dnevne.
![Vreme, vremenska prognoza, prognoza Vreme, vremenska prognoza, prognoza](https://xdn.tf.rs/2019/03/19/1552995553627-vreme-460x0.jpg)
Tokom nedelje će biti najtoplije u Beogradu, mada će temperature da se razlikuju za oko jedan podeok Celzijusove skale.
(Telegraf.rs)
Video: Koncertom u Kolarcu Mina Lazarević obeležila 30 godina karijere
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.