Rampa je podignuta, a voz nailazi: Šta mašinovođa mora da uradi i na kom od 5 koraka mnogi pogreše? (VIDEO)
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
nesa
,,dosta je bilo,, ministarka saobraćaja da podnese ostavku gde ima u svetu da voz staje na pružnom prelazu. kako je krenulo mi ćemo još malo pa da se vratiomo u devetnaesti vek na početak razvoja srpske železnice
Voz
Voz ima zaustavni put od 400 do 1500 metara to je propisano u Srbiji dakle nije mu lako da se zaustavi e sad pravimo pruge za brzine od 200 km/h pa sad vidite koliko će mu trebati da se zaustavi treće ako staje kod svakog pružnog prelaza zašto praviti brzu prugu
Ркуле
ПП у км том и том у квару, испред истог стати, вучним возилом са највећом опрезношћу заузети исти, даљу вожњу наставити прописаном брзином. То се пише и саопштава машиновођи код обезбеђеног пп који је у квару чак и када се рампа спусти а прелаз се води на квар поступак је исти.